EUROGRAW
Al. Wojska Polskiego 13
70-470 SZCZECIN


(w Centrum - naprzeciwko byłego kina Kosmos)
parter - w podwórzu

CZYNNE:
PON-PT 9.00-16.00
PIECZĄTKI
tel. 91 433 89 55
tel. 91 433 73 11
biuro@eurograw.pl


GRAWEROWANIE
tel. 91 488 07 82
tel. 601 759 454
grawer@eurograw.pl
Eurograw
Rok założenia 1946r.
tradycja i nowoczesność
WYSOKA JAKOŚĆ
ZA DOBRĄ CENĘ
Firma została założona w 1946 r. Jest najstarszą i największą tego typu na Pomorzu Zachodnim. Posiadamy własne filie oraz współpracujemy z podmiotami, które pośredniczą w usługach przez nas wykonywanych. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesny park maszynowy sprawiają, że nasze wyroby należą do najlepszych w kraju. Są wręczane m.in. przez Prezydenta Miasta Szczecin. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Zdjęcie - pieczątki

stemple  wyrabiamy  od  ponad  pół  wieku  

 

Nasza firma jest najstarszą i największą na rynku wyrobu pieczątek w Szczecinie. Rok zał.1946. Czas to pieniądz. Dlatego dla wygody naszych klientów udostępniliśmy usługę umożliwiającą zamówienie pieczątki w wyjątkowo dobrej cenie - kliknij:   STRONA GŁÓWNA  oraz  ZAMÓW ONLINE. Jeśli chcesz  zamówić pieczątkę bezpośrednio e-mailem to kliknij:  STRONA GŁÓWNA oraz  ZAPYTAJ - ODBIERZ.

 

W obu udogodnieniach możesz uzyskać bezpłatny projekt ! Pieczątki wykonujemy we  wszystkich możliwych technikach znanych na rynku stemplarskim tzn. tradycyjne wykonanie w polimerze, w gumie - techniką wypalania wiązką światła laserowego oraz w technologii błyskowej czyli stempel gotowy 
"od ręki" - 10 minut.

 

codziennie nasze usługi i towary wysyłamy firmą kurierską UPS.

 

 

 

.